Sort by
  • Fast X

    ★★★★

  • The Mother

    ★★

  • AKA

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Re-Resonator: Looking Back at From Beyond

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Kill Boksoon

    ★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • The Big 4

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • The Mean One

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Poker Face

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Bobcat Moretti

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Independent

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Detective Knight: Rogue

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Blackout

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★

  • The Moon & Back

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Behind the Shield: The Power and Politics of the NFL

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½