Sort by
  • The Flash

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Scream

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★