RSS feed for RAIHY
  • Avatar 5

    ½

  • Avatar 4

    ½

  • McClane

    ½

  • Avatar 3

    ½

  • Wolf Creek 3

    ½

  • Fast & Furious 10

    ½

  • Avatar 2

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Jurassic World: Dominion

    ½

  • F9

    ½

  • Soul

    ½

  • Halloween Kills

    ½

  • The Onania Club

    ½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

  • Artemis Fowl

    ½

  • 40 Years of Rocky: The Birth of a Classic

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★★★

  • Barbie and Kendra Save the Tiger King!

    ½

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • Big Shark

    ½

  • Bad Trip

    ★★

  • The Disney Family Singalong

    ½

  • Corona Zombies

    ½

  • Console Wars

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ½

  • Sonic Rebuilt

  • Playdate with Destiny

    ½

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Onward

    ½

  • Norm of the North: Family Vacation

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Forky Asks a Question: What is Reading?

    ½

  • Underwater

    ★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ½

  • The Grudge

    ★½

  • Invasion

    ★★★

  • Dolittle

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

    ½

  • Kenobi: A Star Wars Story

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

    ½

  • The Haunted House: The Sky Ghost VS Jormungandr

    ★★½

  • The Story Of Super Mario Bros. 3

    ½

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

    ½

  • 6 Underground

    ★★

  • Steven Universe Future

    ★½

  • StarDog and TurboCat

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ½

  • 1917

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

    ½

  • Lupin the Third: Prison of the Past

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

    ½

  • Queen & Slim

    ★★★★★

  • Steven Universe the Movie: Behind the Curtain

    ½

  • The Imagineering Story

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ½

  • Lady and the Tramp

    ½

  • Frozen II

    ½

  • Klaus

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★