RSS feed for Nenad

Nenad has logged 10 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jules and Jim

Jules and Jim

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Who's Singin' Over There?

Who's Singin' Over There?

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Midnight Run

Midnight Run

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Money Pit

The Money Pit

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Best of All Worlds

The Best of All Worlds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Zu ebener Erde

Zu ebener Erde

2018
×
★★★
Edit this entry