carina has logged 24 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
You Get Me

You Get Me

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fright Night

Fright Night

2011
×
Read the review Edit this entry  
26
Gravity

Gravity

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Rugrats Movie

The Rugrats Movie

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
Read prior review Edit this entry  
15
The Rugrats Movie

The Rugrats Movie

1998
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Teen Witch

Teen Witch

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Endless Love

Endless Love

2014
×
Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry