Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★½

  • Black Crab

    ★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Cry Macho

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Resort

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • The Colony

    ★★★½