• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

  • Love Hard

    ★★★½

  • Phoebe Robinson: Sorry, Harriet Tubman

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • Squid Game

  • LuLaRich

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★

  • Black Widow

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Good on Paper

    ★★★★

  • False Positive

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Loki

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Hysterical

    ★★★★

  • Long Weekend

  • kid 90

    ★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Right One

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

  • Bigfoot: The Conspiracy

  • A California Christmas

    ★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★½

  • Feliz NaviDAD

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Operation Christmas Drop

  • The Craft: Legacy

    ★★★½

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • Friendsgiving

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½