Ralph has logged 14 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Natural Born Killers

Natural Born Killers

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
No Escape

No Escape

2015
×
Read the review Edit this entry  
19
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Necktie

Necktie

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hair Love

Hair Love

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry