Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • History of the World, Part II

    ★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Schoolhouse Rock! 50th Anniversary Singalong

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Hanukkah on Rye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • Mickey Saves Christmas

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Menorah in the Middle

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Go Fishboy

    ★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Cars on the Road

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Remembering

    ★★½

  • Welcome to the Club

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Snoopy Presents: Lucy's School

    ★★★