Sort by
  • The Creator

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Light & Magic

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • F9

    ★★