Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • KSI: In Real Life

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Furies

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • We're Not Even Supposed To Be Here Today: 3 Decades of Clerks Documentary

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Making 1899

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Old People

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Goodnight Mommy

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Price We Pay

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Megalomaniac

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½