• Honor Society

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Candy Coated Christmas

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • Unmothered

    ★★★★

  • Jagged

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Robot Apocalypse

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • F9

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • The Marksman

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Snow Black

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Dummy

  • 1, 2, 3, All Eyes On Me

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Wendy

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Noelle

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Auggie

    ★★★

  • Human Capital

    ★★

  • Lucy in the Sky

    ★★½

  • Harriet

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★