Sort by

Josh has logged 10 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
King Kong

King Kong

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
16
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sam

Sam

2015
×
★★★
Edit this entry  
10
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Edit this entry  
02
Switched

Switched

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Edit this entry