Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Let the Wrong One In

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Injustice

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Tremors: Shrieker Island