RSS feed for rantanplan74
  • Line of Duty

    ★★★

  • Midway

    ★★★½

  • Into the Labyrinth

    ★★★★

  • Valhalla

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Running with the Devil

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Gundala

    ★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Playmobil: The Movie

    ★★½

  • Domino

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Tolkien

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The (Silent) War

    ★★★½

  • Never Grow Old

    ★★★½

  • The Professor and the Madman

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • I Am Mother

    ★★★★

  • Sons of Denmark

    ★★★½

  • Iron Sky The Coming Race

    ★★

  • Agatha and the Truth of Murder

    ★★★★

  • Hunter Killer

    ★★★★

  • Intrigo: Death of an Author

    ★★★

  • The Vanishing

    ★★★

  • Night Hunter

    ★★★★

  • The Pool

    ★★½

  • Balloon

    ★★★½

  • Overlord

    ★★½

  • London Fields

    ★★½

  • Red Joan

    ★★★★

  • The Accused

    ★★★½

  • Widows

    ★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Final Score

    ★★★

  • The Nightingale

    ★★★½

  • Kursk

    ★★★½

  • Greta

    ★★★

  • Peppermint

    ★★★

  • Any Bullet Will Do

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★½

  • Charlie Says

    ★★★½

  • 303 Squadron

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Blue Iguana

    ★★

  • Mile 22

    ★★★½

  • Sauerkraut Coma

    ★★★½

  • The Darkest Minds

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • El Angel

    ★★★★

  • Arctic

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Book Club

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Stockholm

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Thunder Road

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★★