• Old

    ★★★★½

  • Worlds

  • Endorphin Port

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Uncertain Presence

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Amend: The Fight for America

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★½

  • Tiger

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★½

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Happiest Season

  • Mank

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Rebecca

    ½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

  • City Hall

    ★★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Bleed with Me

  • Tenet

  • An American Pickle

    ★★

  • Hamilton

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • A Shape of Things to Come

    ★★★

  • Trolls World Tour

  • IWOW: I Walk on Water

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Photograph

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½

  • Miss Americana

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

  • Little Women

  • In the Tumult of the Street

  • Dark Waters

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★½

  • The Fall

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

  • The Twentieth Century

    ★★★½

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★★★½

  • The Laundromat

  • Joker

    ★★

  • First Cow

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Waves

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • Ad Astra

  • Handler is crazy

  • Sator

  • Anima

  • Midsommar

  • Toy Story 4

  • Ma

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood