Sort by
  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • You People

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Next 365 Days

  • Not Okay

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • Inventing Anna

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Love, Lights, Hanukkah!

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★