• Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Nobody Knows Casper

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★½

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • The Shadow in My Eye

    ★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★½

  • Checkered Ninja 2

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Demonic

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★½

  • Mall Cops

    ½