Rassu has logged 129 entries for films released in 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★
Edit this entry  
02
It Follows

It Follows

2014
×
★★★
Edit this entry  
25
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★½
Edit this entry  
04
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
She's Funny That Way

She's Funny That Way

2014
×
★★★½
Edit this entry  
13
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★½
Edit this entry  
29
Cub

Cub

2014
×
★★★
Edit this entry  
14
Spring

Spring

2014
×
★★
Edit this entry  
09
Sharknado 2: The Second One

Sharknado 2: The Second One

2014
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★½
Edit this entry  
29
Let Us Prey

Let Us Prey

2014
×
★★
Edit this entry  
29
Ouija

Ouija

2014
×
★★½
Edit this entry  
22
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★
Edit this entry  
22
GirlHouse

GirlHouse

2014
×
★★★
Edit this entry  
27
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Sharknado 2: The Second One

Sharknado 2: The Second One

2014
×
★★★½
Edit this entry  
25
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★★
Edit this entry  
09
Divergent

Divergent

2014
×
★★★½
Edit this entry  
06
Dark Fables

Dark Fables

2014
×
★★½
Edit this entry  
10
Dracula Untold

Dracula Untold

2014
×
★★★
Edit this entry  
20
Wacken: Louder Than Hell

Wacken: Louder Than Hell

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
Roger Waters: The Wall

Roger Waters: The Wall

2014
×
★★★★
Edit this entry  
27
Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort

2014
×
★★★½
Edit this entry  
20
I Survived a Zombie Holocaust

I Survived a Zombie Holocaust

2014
×
★★★
Edit this entry  
20
Cooties

Cooties

2014
×
★★★
Edit this entry  
10
Burying the Ex

Burying the Ex

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
Camp X-Ray

Camp X-Ray

2014
×
★★★
Edit this entry  
28
Testament of Youth

Testament of Youth

2014
×
★★★
Edit this entry  
19
American Burger

American Burger

2014
×
★★★
Edit this entry  
17
Les Gazelles

Les Gazelles

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
17
Just Before I Go

Just Before I Go

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★½
Edit this entry  
30
Skin Trade

Skin Trade

2014
×
★★★
Edit this entry  
26
Backcountry

Backcountry

2014
×
★★★
Edit this entry  
26
The Editor

The Editor

2014
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Edit this entry  
25
Hollow

Hollow

2014
×
★★★
Edit this entry  
25
The Canal

The Canal

2014
×
★★★★
Edit this entry  
24
Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films

Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films

2014
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Pool

The Pool

2014
×
★★★½
Edit this entry  
19
Sharknado 2: The Second One

Sharknado 2: The Second One

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
09
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
John Wick

John Wick

2014
×
★★½
Edit this entry  
08
Brick Mansions

Brick Mansions

2014
×
★★★
Edit this entry  
05
Zombeavers

Zombeavers

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Stretch

Stretch

2014
×
★★★½
Edit this entry  
04
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★
Edit this entry