Sort by

Juliet has logged 27 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Peter's To-Do List

Peter's To-Do List

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Ham: Caught in a Ham

Spider-Ham: Caught in a Ham

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
White Chicks

White Chicks

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Slither

Slither

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Super

Super

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Halloween Party

Halloween Party

2019
×
Read the review Edit this entry  
13
Free Guy

Free Guy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Slice

Slice

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry