• The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★½

  • Velvet Goldmine

    ★★★½

  • Post Tenebras Lux

    ★★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Thief

    ★★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★½

  • All the Real Girls

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Make Me a Sandwich

    ½

  • Y Tu Mamá También

    ★★★★½

  • The Lovers on the Bridge

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★½