Buzz has rated 72 films ★★½ .

  • Polytechnique

    ★★½

  • Divine Love

    ★★½

  • The Ballad of Jack and Rose

    ★★½

  • Amanda Knox

    ★★½

  • The Cat and the Moon

    ★★½

  • Garden State

    ★★½

  • A Time to Kill

    ★★½

  • Annihilation

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • 13th

    ★★½

  • Us

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • Filmworker

    ★★½

  • Coco

    ★★½

  • Insidious: Chapter 2

    ★★½

  • Interstellar

    ★★½

  • Liar Liar

    ★★½