Buzz has rated 152 films ★★★½ .

  • Nixon

    ★★★½

  • End of Watch

    ★★★½

  • To Die For

    ★★★½

  • Locke

    ★★★½

  • Beau Travail

    ★★★½

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★½

  • Velvet Goldmine

    ★★★½

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★½

  • All the Real Girls

    ★★★½

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★½

  • The Unbearable Lightness of Being

    ★★★½

  • The Enigma of Kaspar Hauser

    ★★★½