Buzz has rated 73 films ★★★★½ .

  • Affliction

    ★★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

    ★★★★½

  • Wendy and Lucy

    ★★★★½

  • Opening Night

    ★★★★½

  • Spotlight

    ★★★★½

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Y Tu Mamá También

    ★★★★½

  • Ema

    ★★★★½

  • Tokyo Story

    ★★★★½

  • Superstar: The Karen Carpenter Story

    ★★★★½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Seventh Continent

    ★★★★½

  • Sleepwalking in the Rift

    ★★★★½

  • Repo Man

    ★★★★½

  • You, the Living

    ★★★★½

  • Pusher II: With Blood on My Hands

    ★★★★½