Buzz has rated 144 films ★★★★ .

  • Nixon

    ★★★★

  • Enron: The Smartest Guys in the Room

    ★★★★

  • Oslo, August 31st

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • Certain Women

    ★★★★

  • Night Moves

    ★★★★

  • Meek's Cutoff

    ★★★★

  • Drugstore Cowboy

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • Wild

    ★★★★

  • Dogville

    ★★★★

  • Demolition

    ★★★★

  • Post Tenebras Lux

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Thief

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Lovers on the Bridge

    ★★★★