Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Fear

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Mean One

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • End of the Road

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★