• Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Sardar Udham

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Awake

    ★★½

  • Edge of the World

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Best Sellers

    ★★★

  • The Vault

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Silk Road

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★★

  • Red Dot

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Passing

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Fatale

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Mank

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Horizon Line

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★★½