• The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • She Watches from the Woods

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Where No One Will Find Her

    ★★★★

  • Duel on the River

    ★★★★

  • Good Head

    ★★★★

  • Scenes from an Empty Church

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Lovers

    ★★★

  • Who Is Bill Rebane?

    ★★★½

  • Seance

    ★★★★

  • Aquarium of the Dead

    ★½

  • F9

    ★★★½

  • The Dangerous Type

    ★★★★

  • With Pleasure

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Sasquatch

    ★★★

  • Body of the Mined

    ★★★★

  • Koreatown Ghost Story

    ★★★★

  • Iron City Asskickers

    ★★★

  • Don't Go Outside

    ★★★

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★★

  • Happily

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • The Thing That Ate the Birds

    ★★★½

  • Blood Conscious

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Black Medusa

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • The Expected

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Mother Schmuckers

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Beyond The Spectrum: The Underground

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Flesh Contagium

    ★★★

  • The Hand

    ★★★★

  • The Whooper Returns

    ★★★

  • The Last Porno in Paris

    ★★★

  • Zombies and Bikers

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Total Excess: How Carolco Changed Hollywood

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Bed

    ★★½

  • Weirdo

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Golden Arm

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • The Old Ways

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Archenemy

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Make a Wish

    ★★★★

  • Stuck

    ★★★½

  • Thin Blue Variety Show

    ★★

  • The Stylist

    ★★★★

  • Meat Lovers

    ★★★

  • Breaking Up for the Modern Girl

    ★★★★

  • Events Transpiring Before, During, and After a High School Basketball Game

    ★★★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Parallel Minds

    ★★½

  • Teenage Badass

    ★★★★½