Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Till

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½