Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Iba Hibisco

    ★★★★★

  • Sharper

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • CRYE!

    ★★★★★

  • Sunset Portrait

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★½

  • The Good Nurse

  • Causeway

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • O Debate

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Pela Porta

    ★★★★★

  • Not Okay

  • Skinamarink

  • PARANÓIA

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Thirteen Lives

  • Cabiluda

    ★★★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

  • Fielipes

    ★★★★★

  • The Flying Sailor

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★