RSS feed for RCDoom9113
  • Extraction

  • Abominable

  • Onward

  • Dead Earth

  • I Am Fear

  • Underwater

  • Patients of a Saint

  • A Christmas Carol

  • Primal

  • The Shed

  • Trick

  • Mermaid Down

    ★½

  • Doom: Annihilation

  • Ambition

    ★½

  • VFW

  • Knives Out

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

    ★★★

  • Blood Quantum

  • Joker

    ★★★★½

  • Rabid

  • Dark Light

  • Haunt

  • Burn

    ★★

  • Hoax

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Itsy Bitsy

  • Killerman

    ★★

  • Ready or Not

  • Into the Ashes

    ★★

  • The Banana Splits Movie

  • Prey

    ★★

  • Point Blank

  • Crawl

    ★★★½

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★

  • Child's Play

  • Clown Motel: Spirits Arise

  • Recovery

    ★★½

  • Satanic Panic

  • Domino

    ★★

  • Murder Mystery

  • Maniac Farmer

    ★½

  • High Moon

  • Animal Among Us

    ★½

  • Brightburn

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Low Tide

  • Come to Daddy

  • The Furies

  • After

  • Hellboy

  • The Silence

  • The Dirt

  • Depraved

  • Snatchers

  • Tone-Deaf

  • Triple Frontier

  • Triple Threat

  • Corporate Animals

  • Polar

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Mojin: The Worm Valley

    ★★

  • Leprechaun Returns

  • The Axiom

  • Revenger

    ★★½

  • D-Railed

  • Red Island

    ★★

  • The Possession of Hannah Grace

  • Deadsight

  • The Hoard

  • 30 Miles from Nowhere

    ★½

  • Alpha Wolf

    ★½

  • The Marine 6: Close Quarters