Sort by
  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Holidate

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • Quiz

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • His House

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Last Christmas

  • Klaus

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Valley of the Gods

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Rocks

    ★★★

  • Judy

    ★★★

  • Seberg

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Ma

    ★½

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★★

  • Sibyl

    ★★★½

  • Matthias & Maxime

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • And Then We Danced

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Les Misérables

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • The Hustle

  • Wine Country

    ★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • The Last Summer

  • Someone Great

    ★★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • After

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★

  • Isn't It Romantic

  • Blinded by the Light

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Share

    ★★½