Sort by

rd95 has logged 15 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Pontypool

Pontypool

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bliss

Bliss

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Come True

Come True

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Freaks

Freaks

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dead Leaves

Dead Leaves

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The House of the Devil

The House of the Devil

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hagazussa

Hagazussa

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry