Sort by

Ryan has logged 20 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Courier

The Courier

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Rango

Rango

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Force of Evil

Force of Evil

1948
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Boogie

Boogie

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Dickie Roberts: Former Child Star

Dickie Roberts: Former Child Star

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Doctor Dolittle

Doctor Dolittle

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bringing Out the Dead

Bringing Out the Dead

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry