Sort by

Ryan has logged 23 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
So I Married an Axe Murderer

So I Married an Axe Murderer

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Kim Possible: So the Drama

Kim Possible: So the Drama

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Separation

Separation

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
A Face in the Crowd

A Face in the Crowd

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Broken Arrow

Broken Arrow

1950
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Limbo

Limbo

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Four Good Days

Four Good Days

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Snatch

Snatch

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Together Together

Together Together

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Penguins of Madagascar

Penguins of Madagascar

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry