• Urban Cowboy

    ★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★

  • Twilight

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Suite Life Movie

    ★★

  • Joshua and the Promised Land

    ½

  • Never Too Young to Die

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★½

  • War of the Worlds

    ★★★★★

  • Midnight Special

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Spirit

  • The Jerk

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★