Sean Conners has logged 29 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Cherry

Cherry

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Blithe Spirit

Blithe Spirit

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Music

Music

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Breaking News in Yuba County

Breaking News in Yuba County

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Land

Land

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bliss

Bliss

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Space Sweepers

Space Sweepers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry