RSS feed for RealJohnGrace
  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • 3 from Hell

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Anna

    ★★

  • Shaft

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Avengement

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Hellboy

  • Shazam!

    ★★★

  • Stiv

    ★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★½

  • The Professor and the Madman

    ★★★

  • Furie

    ★★★½

  • The New King of Comedy

    ★★★½

  • Henchman: The Al Leong Story

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Generation Iron 3

    ★★½

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Creed II

    ★★½

  • Stan & Ollie

    ★★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★

  • Venom

    ★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Golden Job

    ★★

  • The Standoff at Sparrow Creek

    ★★½

  • Halloween

    ½

  • The Predator

    ★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • The Bouncer

    ★★★

  • Alpha

    ★★★½

  • Mile 22

    ★½

  • The Meg

    ★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Death Kiss

    ½

  • The Debt Collector

    ★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★½

  • My Name Is Thomas

    ★★★

  • Elvis Presley: The Searcher

    ★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Wild Wild Country

    ★★★★

  • Benji

    ★★★

  • Death Wish

    ★★½

  • Accident Man

    ★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Kickboxer: Retaliation

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★