RSS feed for realtristan31

realtristan31 has logged 20 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Observe and Report

Observe and Report

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Get Smart

Get Smart

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
X-Men

X-Men

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Vice

Vice

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Small Soldiers

Small Soldiers

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry