• Great White

    ★½

  • Wrong Place, Wrong Time

    ★★

  • The Lockdown Hauntings

  • Hoodman

    ★½

  • Pipeline

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Devil Below

    ★★

  • Cosmic Sin

  • Sharks of the Corn

    ★★

  • HellKat

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Haunting of the Mary Celeste

    ★★

  • The Amityville Harvest

    ★★½

  • The Banishing

  • Second Chance aka Grey Valley

    ½

  • The Binding

  • Await the Dawn

    ★★½

  • Slaxx

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • The Curse of Hobbes House

    ★★½

  • The Last Days of American Crime

    ½

  • The Dark and the Wicked

    ★★

  • Underwater

    ★½

  • The Devil's Mark

    ½

  • Necropolis: Legion

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Eli

  • Doom: Annihilation

    ★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • She Never Died

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ½

  • Blood Quantum

    ★★★½

  • Limbo

    ★★★

  • It Chapter Two

  • Crawl

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Bit

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★★

  • Captive State

    ★½

  • Us

  • Girl on the Third Floor

  • We Die Young

    ★★

  • Wounds

    ★★½

  • Polar

    ★★½

  • School-Live!

    ★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Leprechaun Returns

    ½

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★½

  • Killing

    ★★

  • The Bouncer

    ★★½

  • Santa Jaws

    ★★

  • How It Ends

    ★★½

  • Tau

    ★★½

  • Home Stay

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Escape Plan 2: Hades

    ★★

  • Black Water

    ★★½

  • Manos Returns

    ½

  • Anon

    ★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Children of the Corn: Runaway

    ½

  • A Quiet Place

    ★½

  • Deep Blue Sea 2

    ★★★

  • The Night Sitter

    ★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★½

  • Realms

    ★½