Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Ferry

    ★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Life as It Should Be

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Columnist

    ★★½

  • Huisvrouwen bestaan niet 2

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Romy's Salon

    ★★★★

  • Loving Cuba

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★½

  • When They See Us

    ★★★★½

  • Good Omens

    ★★★

  • Single Street

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • I Am Mother

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★½

  • Bird Box

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Heavily in Love!

    ★★★★

  • Maniac

    ★★★★½

  • Black Earth Rising

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Your Mother Should Know

    ★★★★

  • Taal is zeg maar echt mijn ding

    ★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Housewives Don't Exist

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Love Over Distance

    ★★★½

  • Alles voor elkaar

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • The Keepers

    ★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★½

  • Voor Elkaar Gemaakt

    ★★★½

  • Het Verlangen

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Ron Goossens, Low Budget Stuntman

    ★★

  • Sense8: Happy F*cking New Year

    ★★

  • Hartenstrijd

    ★★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★½

  • Moana

    ★★½

  • Bridget Jones's Baby

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Skirt Day

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Brasserie Valentine

    ★★★