• The Royal Treatment

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Spy Game

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Uncle Buck

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • The Bishop's Wife

    ★★★

  • Deck the Halls

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • All the King's Men

    ★★★½

  • Friday the 13th

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½