RSS feed for Andrew
  • Docteur ?

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Vault

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Like a Cat on a Highway

    ★★★★

  • Anna

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★