Sort by

Chris has logged 183 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Girl in the Picture

Girl in the Picture

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Sadness

The Sadness

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Big Bucks: The Press Your Luck Scandal

Big Bucks: The Press Your Luck Scandal

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Intruder

Intruder

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
David Spade: Nothing Personal

David Spade: Nothing Personal

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Injustice

Injustice

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mumbo Jumbo

Mumbo Jumbo

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pig

Pig

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Home Again

Home Again

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Sinister

Sinister

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Edit this entry  
15
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Terrified

Terrified

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3-D: Game Over

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Awake

Awake

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Skull: The Mask

Skull: The Mask

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Whole Truth

The Whole Truth

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cell

Cell

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Stay Out of the Attic

Stay Out of the Attic

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Ninth Configuration

The Ninth Configuration

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Outside the Wire

Outside the Wire

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Black Ghiandola

The Black Ghiandola

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
May the Devil Take You Too

May the Devil Take You Too

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Waiting for

Waiting for "Superman"

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
How Do You Know

How Do You Know

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
RED

RED

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hollow Man

Hollow Man

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry