Sort by
  • Gerald's Game

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Dragon's Lair

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Hot Stuff

    ★★★★

  • The Shaggy D.A.

    ★★★

  • The Incredible Melting Man

    ★★½

  • Swiped

    ★★★★

  • An American Werewolf in London

    ★★★★★

  • Hooper

    ★★★★

  • Masters of the Universe

    ★★

  • End of the Road

    ★★

  • Day of the Dead

    ★★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Supermodel Acting Class

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • Walking Tall

    ★★½