RSS feed for Chris

Chris has rated 164 films ★★ .

  • The Spirit of Haddonfield

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Unstrung Heroes

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Caveman

    ★★

  • Attack of the Killer Tomatoes!

    ★★

  • Watchers II

    ★★

  • Warlock

    ★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Radioland Murders

    ★★

  • Cars 2

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Tomorrowland

    ★★

  • Stuck on You

    ★★

  • Cabin Fever

    ★★

  • The Punisher

    ★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★