Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Fear the Night

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • About My Father

    ★★★

  • The Machine

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love Again

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Die Hart

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Adults

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • House Party

    ★★★

  • Plane

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★½

  • Bromates

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★