Sort by
  • Enough Said

    ★★

  • Dumb and Dumber

    ★★★½

  • My Blue Heaven

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Magnolia

    ★★½

  • The Normal Heart

    ★★★★

  • American Animals

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Orlando

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Stop Making Sense

    ★★★★★

  • Official Secrets

    ★★★