Sort by
  • Good Burger 2

    ½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Saw X

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ½

  • The Flash

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Stutz

    ½

  • Talk to Me

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Bullet Train

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ½

  • Men

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Good Mourning

    ½

  • Our Father

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Bubble

    ½

  • Morbius

    ½

  • X

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ½

  • Don't Look Up

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ½

  • House of Gucci

    ★★

  • Finch

    ½

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ½

  • No Time to Die

    ½

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • The Many Saints of Newark

    ½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Guilty

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Spencer

    ½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★