RSS feed for reez
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Monos

Monos

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Little Joe

Little Joe

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hala

Hala

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Horrible Histories: The Movie - Rotten Romans

Horrible Histories: The Movie - Rotten Romans

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
08
I See You

I See You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
One Must Fall

One Must Fall

2018
×
★★
Edit this entry  
05
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Death of Dick Long

The Death of Dick Long

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zeroville

Zeroville

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Fractured

Fractured

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
In the Tall Grass

In the Tall Grass

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Haunt

Haunt

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
One Last Night

One Last Night

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Devil Outside

The Devil Outside

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Invader ZIM: Enter the Florpus

Invader ZIM: Enter the Florpus

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Intruder

The Intruder

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Good Boys

Good Boys

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Ma

Ma

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rocko's Modern Life: Static Cling

Rocko's Modern Life: Static Cling

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Girls with Balls

Girls with Balls

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Rats

Rats

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Maze

Maze

2017
×
★½
Edit this entry  
20
The Plagiarists

The Plagiarists

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Family

Family

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Firecrackers

Firecrackers

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Stuber

Stuber

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Tucked

Tucked

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry